Құрметті болашақ бірінші сынып оқушыларының ата-аналары!
1 сәуірден бастап балаларды 1 сыныпқа қабылдау жүргізіліп жатқанын білесіздер. Соған орай, бірінші сыныпқа өтініштерді қабылдаудың аяқталуына санаулы күндер қалғанын естеріңізге салғым келеді.
Яғни, 31 шілде құжат тапсырудың соңғы күні.
Сол себепті де, асығуларыңызды сұраймын.
🔺1 сыныпқа құжаттарды электронды түрде, eGOV.kz порталы арқылы тапсыруға болады.
🔺1 сыныпқа 6 жастағы балалар қабылданады.
🔺Сонымен қатар, 31 желтоқсанға дейін алты жасқа толған балалар да бірінші сыныпқа бара алады.
🔺Қандай құжаттар қажет?
• Ата-ананың өтініші (электронды түрде беріледі)
• Туу туралы куәлік (электронды түрде беріледі)
• Баланың денсаулық паспорты (026/у-3 нысаны)
• Егу паспорты (065/у нысаны)
• Баланың суреті (3*4 өлшемді)
📞Қосымша сұрақтарыңыз болса, 57 60 31 нөмірлеріне хабарласуларыңызға болады.
——————————————————————
Уважаемые родители будущих первоклассников!
Как Вам известно, прием детей в 1 класс идет с 1 апреля. Поэтому, хотелось бы напомнить Вам, что до окончания подачи заявок осталось всего несколько дней.
31 июля — последний день подачи документов для зачисления детей в первый класс.
Поэтому, убедительно прошу Вас, поторопиться со сдачей документов.
🔺 Документы на 1 класс можно подать в электронном виде через портал eGOV.kz.
🔺 В 1 класс принимаются дети с 6 лет.
🔺Так же, дети, которым до 31 декабря текущего года, исполнится шесть лет, могут быть приняты в первый класс.
🔺 Для зачисления в первый класс необходимы следующие документы:
• Заявление родителя (подается в электронном виде)
• Свидетельство о рождении ребенка (так же подается в электронном виде)
• Паспорт здоровья ребенка (форма 026/у-3)
• Прививочный паспорт (форма 065/у)
• Фото ребенка (размер 3*4)
📞Если у вас имеются дополнительные вопросы, прошу обратиться по телефону 57 60 31

🔴 Темекі шегу тыныс алу жолында ауыр және онкологиялық аурулардың пайда болуына алып келеді. Үздіксіз жөтел және қақырық темекі шегушінің ажырамас серіктесі болып табылады. Темекіге тәуелді адамның жүрегі жиі соққыларға байланысты ерте әлсірейді.

Бүгін 5-6 сыныптарда кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі мектеп инспекторының қатысуымен эпидемияның алдын алу мақсатында “Темекі — денсаулыққа зиян», «мектептегі мінез-құлық ережелері»,»іс-әрекеттер үшін құқықтар мен жауапкершілік» тақырыптары қозғалды.

🔴 Сегодня в 5-6 ых классах ШГ 91 прошла встреча  с инспектором по делам несовершеннолетних . Цель встречи: профилактика курения  и  эпидемии. Курение приводит к возникновению  серьезных  онкологических заболеваний в дыхательных путях. Непрерывный кашель и мокрота — неотъемлемый партнер курильщика. Сердце зависимого от табака рано слабеет из-за частых ударов.

А также были затронуты темы «правила поведения в школе»,»права и ответственность за действия».